NE YAPIYORUZ

A4 İnşaat Proje & İç Mimarlık deneyimli ekibimiz ile ev yenileme, tadilat, dekorasyon ve iç mimarlık işlerinizde ücretsiz keşif hizmeti ile konut, ofis, bina yada siteniz ile ilgili yapılmasını dilediğiniz tüm işleriniz için önce sizi dinliyoruz.

Konut, ofis, bina yada sitenizde yapılmasını talep ettiğiniz işlerinize ait hizmet veya işçilik konularında ölçü alımını yapıyoruz.

Talep ettiğiniz yenileme, tadilat, dekorasyon, bakım ve onarım hizmetleri için yerinde aldığımız ölçü ve görüşleriniz ile yapılacak işlere ait ön fiyat teklifinizi hazırladıktan sonra size miktar, fiyat, malzeme içeriğini belirten yapılacak işler listesini sunuyoruz.

Yapılacak işler listesi üzerinde talep ettiğiniz marka, model gibi kullanılacak malzeme ön seçimlerini görüşüyoruz. Sizin bütçenize uygun hazırlanan yapılacak işler listesinde belirtilen alanlara ait 2 ve/veya 3 boyutlu tasarımları hazırlıyoruz.

Size özel hazırlanan tasarımlar konusunda karşılıklı anlaşma sağlandığında yapılacak işler listesi, fiyat teklifi, kullanılacak malzeme listesi ve tasarımları kapsayan bir sözleşme hazırlıyoruz.

Karşılıklı sözleşmenin imzalandığı gün itibariyle sözleşmede açıkça belirtilen tarihe kadar talep ettiğiniz işleriniz için ekiplerimize işe başlıyoruz.

Talep ettiğiniz işinizi zamanında, güvenle teslim alma sürecinde kullanılan malzeme listesi ve tasarımlar üzerinden yapılan kontrol ile talep ettiğiniz işlerinizi size eksiksiz ve tam teslim etme koşulu ile sözleşmemizi sonlandırıyoruz.


Güvencemiz ; profesyonel hizmet anlayışı, güvenilir usta ekibi ile zamanında verilen garantili hizmet kalitesidir.


www.a4.com.trev yenileme, ofis tadilat, ev tadilat, mutfak tadilat, banyo tadilat,tadilat dekorasyon, mutfak dekorasyon, mutfak yenileme, banyo yenileme, bursa iç mimarlık bakım, onarım, bursa mutfak, Amerikan kapı, iç mimarlık şirketi, bursa içmimar, nilüfer alçıpan, tavan yenileme, tavan tadilat, mobilya, tezgah, duvar boya, duvar kağıdı, vestiyer, bursa banyo yenileme, duş kabin, banyo tadilat, iç mimarlık, tasarım, parke gibi konularda hizmet vermekteyiz.

A4 İnşaat  Proje ve İç Mimarlık

Beşevler  Mahallesi Yıldırım Caddesi

No 286 Seymenler İş Merkezi

B Blok Kat 4 Daire 30

Nilüfer - Bursa

0.224.451 69 41


Web Tasarım Bursa Proje