Mutfak

MUTFAK BAKIM & ONARIM & TADİLAT VE YENİLEME

Mutfak, bir  evin  en önemli  yaşam  alanlarından biridir. Bu  nedenle  mutfak dolapları, mutfak tezgahı, aksesuarları, kapakları ve ankastre  ürünleri gibi fonksiyonel ve estetik yeni nesil fikirlere uygun donanımda olmalıdır. 


Bursa Mutfak Yenileme ekibi bu hizmetler için, güvenilir ve profesyonel bir seçim olacaktır. Mutfağınızda dilediğiniz tadilat yada onarımlar için hemen bizi arayabilirsiniz. Mutfak yenileme ekibi size aşağıda sunulan hizmetleri verecektir.


Hayalinizde ki mutfak yenileme için ister mevcut durumda bir kaç dekoratif amaçlı yenileme ister  komple  bir  yenileme  yapılsa da  bir çok  zorluklarla  karşılaşırsınız. Mutfak yenilemesinde  öncelikler  su ve doğalgaz  tesisatı, havalandırma  ve  yerleştirme planıdır.


Yenileme yapılacak mutfak tezgah arası duvarlarınızda seramik, granit veya vinil duvar kağıdı yapılabilir.


A - MUTFAK DOLAP BAKIM - ONARIM - TADİLAT VE YENİLEME

mut-06Evinizin Değerini Yükseltmek İçin ; mutfağınız için yapılan  tasarıma  uygun  komple yenileme  işlemleri yapılabilir. Mutfak tadilat  ekibi size güvenilir, garantili hizmeti vermeye  hazırdır. Siz  mutfağınız için ihtiyaçlarınıza uygun  doğru  markaları  seçersiniz, Mutfak dekorasyon  ekibi banyonuz için doğru tasarımı ve yerleştirme planını sunar, en kısa sürede size mutfağınızı teslim eder ve garanti belgesini verir.


mut-04


Evinizin Değerini Korumak İçin ; mutfak içinde dolap  kapaklarınızın, kulplarınızın  yenilenmesi ve tezgah arası seramiklerinizin bakım - onarımı ile eski görünümünden çok farklı görünüme sahip olacaktır.  Mutfak tadilat  ekibi  size  güvenilir,  garantili hizmeti vermeye hazırdır.

B - DOLAP KAPAKLARI  BAKIM - ONARIM VE YENİLEME

Mutfak  dolaplarının  özellikle  kapak bölümleri dış etkilere maruz kaldığından zaman içerisinde eskiyip, göze hoş gelmeyen bir hal alırlar. Mutfak dolabının kapak kısmının eskimesine rağmen çoğunlukla gövdeleri sağlam kalır.


mut-11

Bu nedenle dolabın tamamen yenilenmesi yerine sadece kapaklarının değiştirilmesi yada yenilenmesi en ekonomik ve kolay çözümdür.


Eviniz de mutfak dolap kapaklarını yenileme / değiştirme maliyetini öğrenmek için hemen bizi arayınız.


Mdflam, high-gloss, membran, akrilik, ahşap kaplama yada lake kapak modelleri sizin seçiminizi bekliyor.

C - RAY & MENTEŞE  BAKIM - ONARIM VE YENİLEME

mut-14

Mutfak dolaplarınızda kullanılan frenli ray, menteşe, amortisör, kalkar kapak mekanizması gibi yeni ve fonksiyonel aksesuarlarınızın yenileme maliyetlerini öğrenmek için hemen mutfak yenileme ekibini arayınız..

D - TEZGAH  YENİLEME

mut-12

mut-07

Mutfak tezgahında mermerit, granit, çimstone grapol,  laminant,  paslanmaz  çelik  tezgaha kadar dilediğiniz malzeme seçimiinde ihtiyaca yönelik akılcı tercihler yapmak için, kullanılacak malzemeleri her yönü ile değerlendirmek önem taşımaktadır.E - TEZGAH ARASI SERAMİK TADİLAT VE YENİLEME

mut-13

Mutfak  dolap  yenileme  sürecinde, kapaklar, kulplar, tezgah, evye, ankastre  ürünler  ve tezgah arası için doğru malzeme seçimi çok önemlidir. Tezgah arasında genellikle seramik cam mozaik, doğaltaş, lamine cam yada vinil duvar kağıdı tercih edilmektedir.

F - ARMATÜR & BATARYA MONTAJ VE YENİLEME

mut-08Evinizde damlayan bir musluktan para kaybetmeyin. Arızalı yada yenilemek istediğiniz armatürleriniz için hemen Bursa Mutfak yenileme  ekibini arayın.


Yenilenen armatürleriniz için garanti belgesini alın.


Yeni model ve fonksiyonel paslanmaz evye modelleri ve markalı evye armatürleri sizi bekliyor.

G - ALÇIPAN TAVAN VE BOYA YENİLEME

mut-10

Mutfak tavanlarınızda rutubet ve neme karşı dirençli yeşil alçıpan malzeme ile mutfak tavanlarınızda yeni dekoratif ve şık görünüm sağlayabilirsiniz.


Mutfak tavanlarınızda ister spot, ister led aydınlatma gereçleri ile mutfağınızın görüntüsü değişecektir.


H - ELEKTRİK TESİSAT VE APLİK MONTAJ VE YENİLEME

mut-01

Elektrik tesisat ve montajı deneyimli bir ekip tarafından yapılmalıdır. İlave sıva altı prizler, kombi cihaz sigortası elektrik panosu, kaçak akım rölesi, tavan aplik, led ler, ankastre cihazı tesisat alt yapısı ve diğer ihtiyaçlarınızda bizi hemen arayınız.I - SİHHİ TESİSAT ( ISITMA & TEMİZ VE PİS SU ) ONARIM VE YENİLEME

mut-02Mutfak alanlarında temiz ve pis su tesisatları çok önemlidir. Sorun yaratan ve çürümüş su tesisat kaçakları nedeniyle ciddi sorunlar da yaşanabilir.  Küçük  bir  su  tesisat  kaçağı zamanında onarılmaz ve bakımı yapılmaz ise büyük  maliyetler  gerektiren  tedbirlerin alınması gerekebilir. Deneyimli  ekibimiz sizin ihtiyacınız olan çözümü size sunar.

J - DOĞALGAZ TESİSAT VE KOMBİ MONTAJ

mut-05


Deneyimli  doğalgaz  tesisat  ekiplerimiz  ile  kombi cihazının  yer  değişimi ( botaş proje onaylı ), ocak doğalgaz tesisatının yapılması gibi konularda size hizmet verecektir.


Yeni model kombi cihazları konusunda bizi arayınız.
K - MUTFAK ANKASTRE CİHAZLAR

mut-09Fonksiyonel ve estetik yeni nesil ankastre ürün grupları konusunda bizi arayınız.


L - MUTFAK TASARIM VE İÇ MİMARLIK HİZMETLERİ

mut-03Mutfağınızı yenileme zamanı geldi, belki bir duvarınızı kırıp mutfağınızı büyütmek isteyebilirsiniz yada mevcut mutfağınızda size özel hazırlanan mutfak tasarımına sahip olabilirsiniz.

Mutfak  yenileme  konusunda  uzman, deneyimli ekibimiz size özel çözümleri size özel mutfak tasarımlarını hazırlar.
bursa mutfak, mutfak tadilat, mutfak dekorasyonu, bursa mutfak yenileme, nilüfer mutfak tadilat, Osmangazi mutfak dekorasyon hizmetlerini veriyoruz


A4 İnşaat  Proje ve İç Mimarlık

Beşevler  Mahallesi Yıldırım Caddesi

No 286 Seymenler İş Merkezi

B Blok Kat 4 Daire 30

Nilüfer - Bursa

0.224.451 69 41


Web Tasarım Bursa Proje