Mevsimsel Bakım

MEVSİMSEL BAKIM & ONARIM HİZMETLERİ

Sahip olduğunuz bir evin bakımı sorumlulukta getirir. Her evin rutin bir bakım ve onarımının yapılması önemlidir.

mev-10Evinizde ev aletleri, ısıtma ve soğutma, sıhhi tesisat, elektrik sistemleri, havalandırma, su ve ısı izolasyonu, pencereler, çatı, bahçe, radyatör petekleri ve kombi cihazınız gibi yaşanabilecek arızaların önlenmesi gereklidir.
Ev Geliştirme ve Bakım Listesi :


Eviniz için yıllık yada periyodik yapılacak kontrollerde amaç yaşam kalitenizi yüksek tutmak için, genel ve rutin bakımların yapılması önemlidir.

mev-111. Çatı bakım ve kontrolleri: Düzenlive rutin bakımlarda yağmur oluklarının temizliğinin yapılması, baca kenarı ve su izolasyon sorunu yaşanabilecek tüm alanların silikonlarının yenilenmesi, kırık kiremit ve mahyaların onarımı, gerekli görülen yerlere sürme izolasyon yapılması, baca temizliği.

2.Pencere bakım ve kontrolleri: pencere kenar fitillerinin yenilenmesi, kırık veya çatlamış camların yenilenmesi, pencere kenar silikonların yapılması, arızalı kol ve rayların bakım ve onarımı.


mev-073.Şömine ve baca bakımları: baca temizliği ve gerekli kontrolleri.

4.Dış cephe yüzey kontrolleri: evinizin dış cephesinde oluşan çatlakların sıva tadilatı ve boya rötuşlarının yapılması, siding cephelerin onarımı.

5.Su İzolasyon ve drenaj kontrolleri: bina çevresinde bulunan drenaj ve atık su kanallarının temizliği ve gerekli görülen bölgelerin su izolasyon ihtiyacının giderilmesi.

mev-086.Elektrikli ev aletleri bakım ve kontrolleri: duman ve karbonmonoksit gaz dedektörlerin bakımı, klima filtrelerinin yenilenmesi, elektrik tesisatı ve sigorta kutusu kontrollerinin yapılması.

7.Sıhhi Tesisat bakım ve kontrolleri: temiz ve pis su tesisat kontrolleri, lavabo pis su gider borularının temizliği yada yenilenmesi, musluk ve diğer armatürlerin bakımı, klozet rezervuarı, su ısıtıcısı temizliği, radyatör panel peteklerin genel temizliği, ısıtma tesisat kontrolleri.

mev-098. Bahçe bakım ve kontrolleri: bahçe ve yeşil alanlarınızın kış yada yaz dönemine hazırlanması, dış mekan ahşap mobilyanızın genel bakımları, yüzme ve süs havuzları kontrolleri.

Ustakim ekibi evinizin tüm alanları için size yıllık periyodik bakım ve kontrol hizmeti vermeye hazırdır. Hemen bizi arayınız.

A4 İnşaat  Proje ve İç Mimarlık

Beşevler  Mahallesi Yıldırım Caddesi

No 286 Seymenler İş Merkezi

B Blok Kat 4 Daire 30

Nilüfer - Bursa

0.224.451 69 41


Web Tasarım Bursa Proje