Boya & Alçıpan

BOYA & ALÇIPAN & ASMATAVAN UYGULAMALARI

İç mekan duvar boyası bir mekanı büyük ve sıcak gösterir.Tavanlarda kullanılacak boya renkleri açık pastel tonlar tercih edilirse, küçük odaların büyük bir oda havası verdiğini görürsünüz. Bursa boya ekibi size hizmet vermeye hazırdır.

boya-18

Odaların atmosferini etkileyen duvar renkleri seçimi önemlidir. Evinizde  yada  işyerinizde  uzun bir süre zaman  geçirdiğinizi  düşünülürse, psikolojik  olarak duvar  boyaları  insanlar  üzerinde  nasıl  bir  etki bıraktığı açıkça görülür. Duvar rengi boya seçimini bir  çok  faktör  etkilemektedir. Mekanın  aydınlığı, kullanılan  mobilya  renkleri, kullanım  amacı  ve fiziksel  durumu  da  bunların  başında gelmektedir.


Duvar  ve  tavan  boyalarında  plastik yada  saten boya en çok tercih edilen ürünlerdir. Su bazlı mat boyalar plastik boyalardır. Sentetik esaslı boyalar gibi kayganlık, parlaklık ve silinebilme  gibi  özelliklere de sahip  değildir. Plastik boyalar, tiner bazlı veya saten boya seçeneklerine göre daha uygun fiyatlara sahip olup, kullanımı da kolaydır.

boya-16

Sentetik  esaslı  ve  yarı mat  özellikler  saten boyayı  tanımlar  ve diğer  boyalara göre kapatma gücü yüksek, hızlı kuruyabilen,silinebilir ve dayanıklı boyalardır. Kaygan bir özelliğe sahip  olan  bu  boya da  lekeler silinirken dağılmazlar. Duvar, ahşap ve metal yüzey uygulamaları için ideal kullanımı vardır. Boya badana hizmetleri için hemen bizi arayabilirsiniz.

boya-15

Bir mekanın algılanmasında tavan,oldukça önemlidir.Mekanın diğer tüm yüzeyleri ile oranlandığında, büyük  yer  kaplar. Form, renk, ışık ve diğer araçlar  kullanılarak, her amaç için uygun bir tavan tasarımı mümkündür.

Asmatavan sisteminde beklentiler daha farklıdır. Tavandaki her türlü tesisatı gizlemek spot yada led aydınlatmalar, yangın dedektörleri gibi bir çok bileşeni monte etmek gibi estetik kaygıları da gidermek için modüler asma tavan sistemi tercih edilmektedir.Bursa asma tavan ekibi size hizmet verecektir.

boya-19Ofisler, çalışan sayısının ve  gürültü kirliliğinin fazla olduğu alanlardan biridir.Kiralık ofislerde mekanın   tasarımı  ve  dizaynı  önemlidir. Bu nedenle pratik ve geri dönüşümü olan çözüm lerle dekore edilmelidir.

Bunu  size  en  kolay  ve  ekonomik sağlayan yapı sistemleri alçıpan bölme duvarlardır.

Alçıpan yada alüminyum karkaslar ile  yapılan bu uygulamalar; kolay montaj özelliği geri  dönüşüm  imkanı, kısa  sürede  faaliyete geçirme şansı ve ekonomik fiyatları ile oldukça avantajlı olan bölme çözümleridir.

boya-17boya-20


Boyanabilir  duvar  kağıdı, duvar  panelleri, asmatavan, alçıpan  bölme ve diğer boya badana işleriniz için hemen bizi arayınız..


bursa boya badana, nilüfer boya badana, Osmangazi boya badana, yıldırım boyacı, beşevler boya ustası, Esentepe duvar boya, İhsaniye boya renkleri, ataevler en iyi boya ekibi, özlüce taksitle boya, ertuğrulkent daire boya fiyatları, Mudanya nasıl boya yapılır, gemlik boyacı ustaları, Yalova filli Marshall dyo markaları konusunda hizmet veriyoruz..


A4 İnşaat  Proje ve İç Mimarlık

Beşevler  Mahallesi Yıldırım Caddesi

No 286 Seymenler İş Merkezi

B Blok Kat 4 Daire 30

Nilüfer - Bursa

0.224.451 69 41


Web Tasarım Bursa Proje