Banyo

BANYO BAKIM & ONARIM & TADİLAT VE YENİLEME

yaşam  alanları  içinde  küçük veya büyük  bakım, onarım ve tadilat  işleri banyoda yapılır. Bursa Ev Yenileme ekibi istediğiniz hizmetler için, güvenilir ve profesyonel seçim olacaktır. Banyonuzda istediğiniz tadilatlar için hemen bizi arayabilirsiniz. Bursa Ev Yenileme ekibi size aşağıda sunulan hizmetleri verecektir.


Hayalinizdeki bir banyo için ister mevcut durumda bir kaç dekoratif amaçlı yenileme, ister komple bir yenileme yapılsa da bir çok zorlukla karşılaşırsınız.Bir banyo yenilenmesinde öncelikler su yalıtımı, tesisat, havalandırma ve yerleştirme planıdır.


Yenileme yapılacak banyo duvarlarınızda seramik, granit, mermer veya duvar kağıdı yapılabilir. Daha farklı görsellik isterseniz alçı sıvası yapılan duvarlara dekoratif desenli silikonlu boya da uygulanabilir.

A - SERAMİK BAKIM - ONARIM - TADİLAT VE YENİLEME

ban-5Evinizin Değerini Yükseltmek İçin ; banyonuz için yapılan tasarıma  uygun komple yenileme işlemleri yapılabilir. Siz ihtiyaçlarınıza uygun doğru markaları seçersiniz. Bursa Ev Dekorasyon  ekibi banyonuz için doğru tasarımı ve yerleştirme planını sunar, en kısa sürede banyonuzu teslim eder garanti belgesini verir.


ban-7


Evinizin Değerini Korumak İçin ; banyo içinde seramiklerinizin bakım - onarımı, yıpranan derz dolguları, su yalıtımı için silikon işlemi, çatlamış bir seramik değişimi yapılabilir. Bursa Ev Tadilat ekibi size güvenilir, garantili hizmeti verme hazırdır.B - ARMATÜR & BATARYA MONTAJ VE YENİLEME
ban-8

Evinizde damlayan bir musluktan para kaybetmeyin..Arızalı yada yenilemek istediğiniz musluklarınız için hemen Bursa Tadilat  ekibini arayın. Yenilenen armatürleriniz için garanti hizmet belgesini isteyiniz.


Arızalı bir armatür sorununu çözmek kolaydır. Önemli konu ileride pahalı tadilat gerektiren önlemleri almaktır.


C - BANYO DOLABI BAKIM & ONARIM & MONTAJ VE YENİLEME

ban-9Banyonuzun değerini yükseltmek yada görünümü değiştirmek istiyorsanız, banyo dolabınızın yenileme işleminden başlamalısınız. Ev yenileme planlarınızda özellikle banyo dolabınız çok önemlidir. Doğru planlanmamış, doğru ölçüde olmayan, ihtiyaçlarınızı karşılamayan, kötü görünümlü bir dolabı sizin banyo görsel değerini düşürecektir. 


Bursa Ev Dekorasyon ekibi banyo yenileme projeniz için komple bir çözüm sunar. Sizin tercih ettiğiniz markalı seramik uygulamasından, vitrifiye montajına, duşakabin ve size özel tasarlanmış ergonomik banyo dolabınız ile size özel hizmeti verecektir.

D - SERAMİK USTA HİZMETİ

ban-14Seramik değerli malzemedir. Islak alanlar için su yalıtımı, aşınma, yıpranma gibi özelliklere sahip dayanıklı olması nedeniyle tercih edilir.

Seramik işlerinde kaliteli ve doğru malzeme kullanımı ile seramik işçiliği çok önemlidir.


Kalitesiz ve kötü malzeme kullanan iyi bir seramik ustasını asla tercih etmeyin, teslim aldığınız banyonuzu kullanmaya başladığınız süreçlerde seramikte çatlama, düşme, derz dolgusunun erimesi, su kaçakları gibi ileride çok yüksek maliyetli sorunları size yaşatacaktır.

E - DuŞ KABİNİ & DuŞ TEKNESİ BAKIM VE MONTAJ HİZMETİ


ban-15Yeni bir duş kabini, duş teknesi, kuvet, jakuziye ihtiyacınız var. İster standart mika camlı kabin, ister temperli veya lamine camlı yada cam bölme için ihtiyacınıza uygun doğru çözümler için bizi arayınız..
F - VİTRİFİYE BAKIM & MONTAJ HİZMETİ

ban-16
Banyonuz da askı klozet, standart klozet, ayaklı lavabo, engelli banyo ürünleri yada banyo aksesuarlarınızın bakımı ile montajı için bizi hemen arayınız.

G - ALÇIPAN TAVAN & BOYA  HİZMETİ

ban-17Banyo tavanlarınızda rutubet ve neme karşı dirançli yeşil alçıpan malzeme ile banyo tavanlarınızda yeni dekoratif ve şık bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Banyo tavanlarınızda ister spot ışık, ister gizli led aydınlatma gerecleri ile banyonuzun görüntüsü değişecektir.


H - ELEKTRİK TESİSAT VE APLİK MONTAJ  HİZMETİ

ban-18
Elektrik tesisat ve montajı deneyimli bir ekip tarafından yapılmalıdır. İlave sıva altı prizler, su ısıtıcıları ve şofben cihazları için sigorta, elektrik panosu yenilenmesi, kaçak akım rölesi, anahtar ve prizler, tavan avize, spot, led ve lambaları ile diğer ihtiyaçlarınızda hemen bizi arayınız..

I - SIHHİ  TESİSAT ( TEMİZ & PİS SU )  HİZMETİ

Banyo, mutfak ve bahçe gibi alanlarda temiz ve pis su tesisatları çok önemlidir. Sorun yaratan ve çürümüş su tesisat kaçakları nedeniyle ciddi sorunlar yaşanabilir.

ban-19

Küçük bir su tesisat kaçağı zamanında onarılmaz ve bakımı yapılmaz ise, ileride büyük maliyetler gerektiren tedbirlerin alınması zorunlu olacaktır. Deneyimli Bursa Ev Yenileme ekibi sizin ihtiyacınız olan çözümü size verecektir.

J - BANYO TASARIM & İÇ MİMARLIK HİZMETİ

Banyonuzun yenileme zamanı geldi, belki bir duvarınızı kırıp banyonuzu büyütmek isteyebilirsiniz yada mevcut banyonuz içinde klozetin yada lavabonuzun yerini değiştirmeyi düşünebilirsiniz.


Banyo yenileme konusunda uzman, deneyimli ekibimiz size özel çözümleri, size özel banyo tasarımlarını hazırlar.


Banyo yenileme ihtiyaçlarını görüşmek için hemen bizi arayabilirsiniz.


Profesyonel ekibimiz, banyo tadilat veya yenileme ile başlayan evinizin değerini yükseltmek için size yardımcı olsun.


bursa banyo , nilüfer banyo yenileme, Osmangazi banyo yenileme, yıldırım banyo yenileme, beşevler banyo yenileme, Esentepe banyo yenileme, İhsaniye banyo yenileme, ataevler banyo yenileme, özlüce banyo yenileme, ertuğrulkent banyo yenileme, bademli banyo yenileme, balat banyo yenileme, Yalova banyo yenileme, gemlik banyo yenileme, Mudanya banyo yenileme, bilecik banyo yenileme hizmetlerini veriyoruz.


A4 İnşaat  Proje ve İç Mimarlık

Beşevler  Mahallesi Yıldırım Caddesi

No 286 Seymenler İş Merkezi

B Blok Kat 4 Daire 30

Nilüfer - Bursa

0.224.451 69 41


Web Tasarım Bursa Proje